free website design templates

Jsme stavební firma z Pardubického kraje

Firma s tradicí a bohatými zkušenostmi se sídlem v Hrochově Týnci u Chrudimi

KONTAKT

Firma působí na trhu od roku 2006. V roce 2012 došlo k jejímu přetransformování z OSVČ na společnost GoldStav CZ s.r.o.


Postupně se z malé firmy, která nabízela pouze stavební materiály, stala konkurenceschopná stavební a obchodní společnost, která zajišťuje generální dodávky staveb v rámci celé republiky. Dnes pro své zákazníky firma dále nabízí servis automobilů, autodopravu a zemní práce.


Firma sídlí ve vlastním, zrekonstruovaném areálu v Hrochově Týnci u Chrudimi v Pardubickém kraji.


Hlavním cílem firmy je spokojený zákazník, čehož se snažíme dosáhnout nejen profesionálním přístupem k zákazníkům, ale také vysokou kvalitou našich služeb, za kterou ručíme.

Nabízíme široké porfolio služeb

Zabýváme se širokou škálou služeb - od generálních dodávek staveb po čištění septiků.

Zemní práce

V rámci této služby poskytujeme zemní a bourací práce spolu s terénními úpravami. Postaráme se také o odvoz přebytečného materiálu. Nabízíme pronájem strojů: TRAKTOR BAGR JCB3CX

                                               MINI BAGR CAT302,5

                                               SMYKOVÝ NAKLADAČ LOKUST752 včetně míchací lopaty na beton či různé směsi

Pronájem strojů je včetně práce.

Generální dodávky staveb

Poskytujeme komplexní služby v oboru stavebnictví. Zaměřujeme se na stavby občanské, státní i veřejné. Své služby v oblasti generální dodávky staveb poskytujeme v Pardubickém kraji.

Autoservis

Nabízíme služby v oblasti opravy automobilů od snazších úkonů po ty nejsložitější. Samozřejmostí je i výměna pneumatik, kterou provádíme v našem plně vybaveném pneuservisu. Náš servis je rychlý, kvalitní a za skvělou cenu.

Autodoprava

Přepravní služby včetně kontejnerové dopravy jsou další z naší nabídky služeb. Autodoprava je zajištěna našimi dodávkovými vozidly do 3,5 tuny o ložné ploše 5-10 europalet.

V rámci kontejnerové dopravy nabízíme přistavení kontejnerů na bioodpad nebo za účelem sběru papíru a plastů. Hmotnosti kontejnerů, které máme k dispozici jsou následující: poskytujeme kontejnery do 3,5 tuny, 5 tun a 14 tun.

Drcení materiálů

Nabízíme práce od demolice k nadrcení materiálu. Nadrcený materiál můžete dále využít nebo prodat.

Čerpáníí septiků, odvoz kalů, doprava vod

Přeplněný septik v okolí příliš nevoní a může také způsobovat různé problémy. Proto by se měl pravidelně čistit a kal, který se v septiku usazuje, by měl být vyvážen. Vyčištěním septiku můžete předejít mnoha možným nežádoucím problémům. Toto čištění se doporučuje provádět jednou až dvakrát ročně. Běžnou údržbu septiku je doporučeno provádět pomocí speciálních čistících přípravků, které nejsou příliš agresivní, aby nebyla v septiku narušena přirozená biologická rovnováha.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoli otázek či zájmu využít naše služby, nás prosím kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailové adrese.

Telefonicky

+420 776 726 949

E-mailem

goldstav@goldstav.cz

Sídlo firmy

Riegrova 144

538 62 Hrochův Týnec

Informace

IČ: 28859863

DIČ: CZ28859863